Pakistan Tek Girişli Ticari Vize

Pakistan vizesi için gerekli evraklar

Pakistan Ticari Vize Başvurusu için vize servisimize ulaştırılması gereken evrak listesi aşağıdaki gibidir:
1.Pasaport 
Seyahat sonrası en az 6 ay geçerliliği bulunan pasaportun aslına ek olarak pasaportun ilk sayfasının ve mevcutsa önceki vizelerin fotokopileri
2. 3.5x4.5 cm ebatında, 2 adet fotoğraf 
3. Nüfus cüzdanı fotokopisi
4. İş Yeri Yazısı

Şirketin antetli kağıdına İngilizce olarak yazılacak dilekçe, şirket yetkilisi tarafından konsolosluğa hitaben, kaşe ve imzalı şekilde hazırlanmalıdır. Vize başvuru sahibinin bağlı çalıştığı şirketteki izin tarihlerine de  dilekçede yer verilmelidir.
5. Banka hesap özeti 
En az 5.000 TL bakiyesi olan ve en az son 3 aylık hareket bilgisini içeren hesap özeti, kaşe ve imzalı olmalı; bankanın imza sirküleri ile birlikte beyan edilmelidir.
6. Davetiye 
Ticari vize başvurusunda davetiye, Pakistan Ticaret  Odası tarafından onaylı olmalıdır. 
7. Pakistan vize başvuru formu
Vize başvuru formu büyük harflerle eksiksiz olarak doldurulmalıdır. Vize başvuru formunun doldurulması konusunda yetkililerimizden destek alabilir, bu konuyu yetkililerimizin çalışma alanına bırakabilirsiniz.  İlgili sayfamızdan başvuru formunu PDF formatında indirerek, İngilizce veya Türkçe olarak doldurabilirsiniz. 
8. Varsa ihracatı-İthalatı gösteren belgeler
9. Güncel Şirket Evrakları

- Faaliyet  Belgesi
-Sicil Gazate
-Vergi Levhası
-İmza Sirküleri

(!) Pakistan’a yapacağınız seyahatlerde otel ve uçak rezervasyonunuzu sizin adınıza yapmaktayız. 
(!) Yabancı ülke vatandaşının başvuru yapması halinde Türkiye ikamet izni fotokopisi sunulmalıdır. 

Pakistan Ticari Vize Başvurusu Nasıl Yapılır

> Pakistan ticari vize başvurularınızda kargo ve kurye hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Yukarıda belirttiğimiz evrakları adresimize ulaştırmanız, vize başvurunuzu tamamlamamız için yeterli olacaktır. 

> Pakistan ticari vize başvuruları 3 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır.

> Kapı vize uygulaması bulunmamaktadır. Seyahatinizden 7 gün önce ikamet bölgenize en yakın Euroasia GVS ofisimize başvuru yapmanız halinde vize işlemlerinizi başlatmaktayız. 


> Ticari vizeler ileri bir tarihten itibaren başlamamaktadır, vizelerin geçerliliği işlemden çıktığı anda başlamaktadır. 

> Tek girişli Pakistan vizeleri istisnai durumlar dışında 90 gün içinde 30 gün kalışlı olaran düzenlenmektedir. 

> Acil Pakistan ticari vize başvurularınız için lütfen bizi bilgilendirin. Ticari vize başvurularınız için bize yazabilirsiniz. 

Pakistan ticari vizesi ve tüm dünya ülkelerinin vize işlemleri hakkında detaylı bilgi almak için çağrı merkezimize bağlanabilirsiniz.