Pakistan Vizesi Antalya

 

 

pakistan vizesi antalyaPakistan Vize Başvuru Merkezi Antalya
Telefon: +90 (242) 255 55 10
E-posta: help@eagvs.com


Pakistan Vize İşlemleri Antalya

Değerli ziyaretçimiz, Pakistan vize başvurunuzdan önce sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Pakistan diplomatik otoritelerinin Türkiye’de yetki alanı ayrımı yoktur. Bu nedenle vize işlemleri tek bir merkezden yürütülmektedir. Antalya’dan vize başvurusunda bulunabilmek için turistik ve ticari kategorileri altında yer alan evrakları eksiksiz olarak hazırlayarak merkez ofisimize iletmeniz yeterli olacaktır. 


Pakistan vize işlemlerinde, vize başvuru sahibinin şahsen başvuru biriminde bulunması şartı aranmamaktadır. Türkiye’nin hangi ilinde ikamet ederseniz edin, evraklarınızı ikamet bölgenize en yakın ofisimize iletmeniz halinde Pakistan vize işlemlerinizi sizin adınıza tamamlamaktayız.


Pakistan vize başvurusu için gerekli evraklar, Pakistan vize başvuru formu, davetiye formatı ve güncel vize ücret bilgisi başta olmak üzere Pakistan vizesine dair merak ettiğiniz her şeyi çağrı merkezi yetkililerimize danışabilirsiniz. Dileyen ziyaretçilerimiz help@eagvs.com e-mail adresimiz aracılığıyla da sorularını yöneltebilirler. 


Pakistan Vize Başvurusunda Davetiye Gerekli Midir?

Turistik, ticari ve aile ziyareti amaçlı seyahatlerinizin tümünde Pakistan’dan davetiye temin etmeniz gerekmektedir. Davetiye olmaksızın yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır. Turistik ve aile ziyareti amaçlı seyahatlerinizde temin edeceğiniz davetiye, davet sahibinin Pakistan kimlik kartı ve pasaport fotokopisi ile birlikte sunulmalıdır. Ticari/iş gezisi amaçlı seyahatlerinizde beyan edeceğiniz davetiye Pakistan ticaret odası onaylı olmalıdır. Seyahat amacınıza göre düzenlenmesi gereken davetiye formatı ve içeriği hakkında detaylı bilgiyi yetkililerimizden alabilirsiniz.


Adım Adım Pakistan Vizesi

1) Çağrı merkezimize bağlanın ve seyahatinizin kapsamını yetkilimize açıklayın. Yetkilimiz size en kısa sürede seyahatinizin kapsamına uygun evrak listesi ve güncel Pakistan vize ücret bilgisini içerir bir bilgi e-maili gönderecektir.
2) Bilgi e-mailindede yer alan evrakları eksiksiz ve belirtilen evrakları, evrak açıklamalarını göz önünde bulundurarak hazırlayın ve evraklarınızı merkez ofisimize kargo ile gönderin.
3) Evraklarınızı teslim aldığımızda, kontrolünü sağlamakta ve bir eksiklik veya yanlışlık söz konusu değilse, başvurunuzu vakit kaybetmeden tamamlamaktayız.
4) Başvurunuzu sizin adınıza yaptıktan sonra ortalama 3 iş günü içerisinde, pasaportunuz işlemden çıkacaktır.
*İşlemler sonuçlandığında pasaportunuzu belirtmiş olduğunuz ev veya iş adresinize kargo ile göndermekteyiz. Dileyen yolcularımız Pakistan vizelerinin işlenmiş olduğu pasaportlarını Antalya ofisimizi ziyaret ederek de teslim alabilirler. 

Pakistan vize sonuçlanma süresi ortalama 3 iş günüdür. 3 iş günü başvuru tamamlandıktan sonraki süreci ifade etmektedir. Bu süreye ilave olarak kargoda 1-2 gün gecikme yaşanabilmektedir. 
Tarafınıza yönlendirilecek e-maildeki evrakları eksiksiz olarak hazırlayarak, ikamet adresinize en yakın ofisimize iletmeniz, vize başvurunuzu tamamlamamız için yeterli olacaktır. Dilerseniz ofisimizden de pasaportunuzu teslim alabilirsiniz. 

Pakistan vizesine dair ayrıntılı bilgi ve vize başvuru talebiniz için çağrı merkezimizi arayabilir veya help@eagvs.com adresimiz üzerinden bilgi talebinde bulunabilirsiniz. 


Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi yolculuklar dileriz.