Pakistan Vizesi İzmir

 

 

pakistan vizesi izmirPakistan Vize Başvuru Merkezi İzmir

Telefon: +90 (232) 335 50 25
E-posta: help@eagvs.com

Pakistan Vize İşlemleri İzmir


Değerli yolcularımız, Pakistan vize işlemlerinize başlamadan önce sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Pakistan Konsolosluklarının Türkiye’de bölgesel sınırlaması yoktur. Bu nedenle vize işlemleri tek bir merkezden yürütülebilmektedir. İzmir’den vize başvurusunda bulunmak için turistik, ticari ve ziyaret vizesi  başlıkları altında yer alan evrakları eksiksiz olarak hazırlayarak İzmir ofisimizi ziyaret ederek teslim edebilir veya başvuruların en hızlı şekilde gerçekleştirildiği İstanbul merkez ofisimize kargo ile göndermeniz yeterli olacaktır. 


Pakistan vize işlemleri süresince, başvuru sahibinin şahsen başvuru biriminde bulunma zorunluluğu yoktur. Bu nedenle Türkiye’nin hangi ilinde ikamet ederseniz edin evraklarınızı size en yakın ofisimize iletmeniz halinde işlemlerinizi başlatmaktayız. 


Pakistan vize başvurusu için gerekli evraklar, Pakistan vize başvuru formu, seyahat amacınıza göre değişen davetiye formatı ve Pakistan vize ücreti başta olmak üzere Pakistan vizesine dair merak ettiğiniz her şeyi çağrı merkezimiza bağlanarak yetkililerimize sorabilirsiniz. Dileyen yolcularımız help@eagvs.com mail adresimiz aracılığıyla da sorularını yetkililerimize yöneltebilir. 


Pakistan Vize Başvurularında Davetiye Gerekli Midir?

Turistik, ticari ve aile ziyareti amaçlı seyahatlerinizin tümünde Pakistan’dan davetiye temin etmeniz gerekmektedir. Turistik ve aile ziyareti amaçlı seyahatlerinizde temin edeceğiniz davetiye, gönderen kişinin Pakistan kimlik kartı ve pasaport fotokopisi ile birlikte sunulmalıdır. Ticari amaçlı seyahatlerinizde ibraz edeceğiniz davetiye Pakistan ticaret odası onaylı olmalıdır. Davetiye olmadan yapılan başvurular işleme alınmamatadır. Davetiyenizin belirlenen formata uygun olup olmadığının belirlenebilmesi için önkontrol amaçlı help@eagvs.com adresimize göndermenizi rica ederiz. 


Adım Adım Pakistan Vizesi

1) Bizi arayın.Pakistan’a gerçekleştireceğiniz seyahatin amacını (turistik, ticari), seyahatinizin süresini, davetiyeye sahip olup olmadığınız bilgisini yetkililerimize iletin.Size en kısa sürede seyahatinizin kapsamına uygun evrak listesi ve güncel Pakistan vize ücret bilgisini içerir bir bilgilendirme e-maili göndereceğiz.
2) Tarafınıza yönlendirilen e-mailde yer alan evrakları eksiksiz ve belirtilen açıklamaları göz önünde bulundurarak hazırlayın ve evraklarınızı merkez ofisimize kargo ile gönderin.
3) Evraklarınızı teslim aldığımızda, kontrolünü yapmakta ve evraklarda bir eksiklik söz konusu değilse, başvurunuzu vakit kaybetmeden tamamlamaktayız.
4) Başvurunuzu yaptıktan sonra ortalama 3 iş günü içerisinde, başvurunuz neticelenecektir. 
(!) İşlemden çıkan pasaportunuzu ilgili birimden teslim alarak, ikamet adresinize kargo ile göndermekteyiz. Dileyen yolcularımız pasaportlarını ofisimizi ziyaret ederek de teslim alabilirler. 


Pakistan Vizesi Kaç Günde Çıkar?


Pakistan vize işlemleri ortalama 3 iş gününde neticelenmektedir. “3 iş günü” evraklarınızın merkez ofisimize ulaşması ile vizenizin çıkması arasında geçen süreyi ifade etmektedir. Eksiksizce ve belirtien formatlara uygun olarak hazırlanmış evrakları ofisimize kargo ile veya ofisimizi şahsen ziyaret ederek iletirseniz, başvurunuzu tamamlamaktayız. İşlemden çıkan pasaportunuzu belirtmiş olduğunuz adresinize kargo/kurye ile göndermekteyiz. Dilerseniz ofisimizden de pasaportunuzu teslim alabilirsiniz. 


Pakistan vizesine dair detaylı bilgi ve vize başvuru talebiniz için çağrı merkezimizi arayabilir veya help@eagvs.com adresimiz üzerinden bilgi talebinde bulunabilirsiniz. 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi yolculuklar dileriz.