Pakistan Vizesi Edirne

 

 

pakistan vizesi edirnePakistan Vize Başvuru  Merkezi/ Edirne

Adres: İstasyon Mah. İstasyon Cad. No: 25 Merkez - Edirne
Telefon: +90 (284) 236 76 77
E-posta: help@eagvs.com

Pakistan Vize İşlemleri Edirne

Değerli ziyaretçimiz, Pakistan vizesi başvurularınızdan önce sayfamızı dikkatle incelemenizi tavsiye ederiz. Türkiye'deki Pakistan Konsolosluklarının bölge ayrımı olmadığı gibi şahsen başvuru zorunluluğu da yoktur. Edirne’den Pakistan vizesine başvuruda bulunmak için evraklarınızı eksiksiz bir şekilde hazırlayarak ofisimize iletmeniz durumunda işlemlerinizi başlatmaktayız.

Pakistan vize başvurusu, vize ücreti, gerekli evraklar, vize başvuru formu ve davetiye formatı hakkındaki sorularınızı çağrı merkezi yetkililerimize yönlendirebilirsiniz. Yetkililerimiz size en kısa sürede geri dönüş yapacaktır. Pakistan vizesine Edirne’den başvurmak için seyahatinizin amacına uygun kategoride yer alan evrakları hazırlayarak ofisimize iletmeniz yeterli olacaktır.


Edirne’de ikamet ediyorsanız Edirne ofisimizi ziyaret ederek veya çağrı merkezimize bağlanarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 
Pakistan’a gerçekleştireceğiniz turistik, ticari ve aile ziyareti amaçlı seyahatleriniz için ülkeden davet mektubu temin etmeniz gerekmektedir. Pakistan Konsolosluğu davet mektubu olmaksızın yapılan başvuruları işleme almamaktadır. Davetiyenizin konsolosluğu belirlediği yönergelere uygunluğunun belirlenebilmesi için help@eagvs.com adresimize mail olarak iletmenizi rica ederiz. Davetiyenizin  belirlenen formata uygun olup olmadığı konusunda yetkililerimiz sizi bilgilendirecektir. 

Adım Adım Pakistan Vizesi
1) Bizi arayın. Pakistan seyahatinizin amacını, süresini, davetiyeye sahip olup olmadığınız bilgisini  yetkilimizle paylaşın. Yetkilimiz size durumunuza uygun detaylı evrak listesi ve güncel vize ücretini içerir bir bilgilendirme e-maili yönlendirecektir. 
2) Tarafınıza iletilecek bilgi e-mailinde belirtilen evrakları, eksiksiz ve açıklamaları dikkate alarak, özenle hazırlayın ve evraklarınızı merkez ofisimize gönderin.
3) Evraklarınızı teslim aldığımızda kontrolünü sağlamakta ve evraklarda bir eksiklik söz konusu değilde, başvurunuzu vakit kaybetmeden yapmaktayız. 
4) Pasaportunuzun işlemden çıkmasının ardından, pasaportunuzu ilgili birimden teslim alarak, ikamet adresinize kargo ile göndermekteyiz. Dileyen yolcularımız pasaportlarını ofisimizi ziyaret ederek de teslim alabilirler. 

Pakistan Vizesi  Kaç Günde Çıkar

Pakistan vize başvurları ortalama olarak 3 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Eksiksizce belirtilen yönergelere uygun olarak hazırlanmış evrakları merkez ofisimize iletmeniz halinde başvurunuzu tamamlamaktayız. Pakistan vizesinin işlenmiş olduğu pasaportunuzu belirtmiş olduğunuz ev veya iş adresinize kargo ile göndermektedir.
 
Güncel bilgi ve başvuru talebiniz için çağrı merkezimizi arayabilir veya help@eagvs.com mail adresimiz üzerinden bilgi talebinde bulunabilirsiniz. 
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi yolculuklar dileriz.