Pakistan vizesi Gaziantep

 

 

pakistan vizesi gaziantep

 

Pakistan Vize Başvuru Merkezi Gaziantep

Telefon: +90 (342) 255 50 25

E-posta: help@eagvs.com

 

Pakistan Vize İşlemleri Gaziantep

Değerli ziyaretçimiz, vize işlemlerinize başlamadan önce Pakistan turistik vize ve Pakistan tek girişli ticari vize, çift girişli ticari vize ve çok girişli ticari vize kategorilerinin altında yer alan bilgileri dikkatle incelemenizi tavsiye ederiz.

Türkiye’de Pakistan diplomatik otoritelerinin bölge ayrımı yoktur. Bu nedenle vize işlemleri tek bir merkezden yürütülebilmektedir. Gaziantep’den vize başvurusunda bulunmak için tarafınıza, seyahatinizin kapsamına göre yönlendirilecek bilgi e-mailindeki evrakları hazırladıktan sonra, Gaziantep ofisimizi ziyaret ederek teslim edebilir veya işlemlerin en hızlı şekilde yürütüldüğü İstanbul merkez ofisimize kargo ile gönderebilirsiniz. Pakistan vize işlemleri süresince, vize başvuru sahibinin şahsen başvuru biriminde bulunma zorunluluğu yoktur. Türkiye’nin hangi bölgesinde ikamet ederseniz edin evraklarınızı size en yakın ofisimize göndermeniz halinde işlemlerinizi başlatmaktayız.

Pakistan vize başvurusu için gerekli evraklar, Pakistan vize başvuru formu, temin edilecek davetiye formatı  ve vize ücreti başta olmak üzere Pakistan vizesine dair merak ettiğiniz her şeyi çağrı merkezimize bağlanarak yetkililerimize danışabilirsiniz. Dileyen yolcularımız help@eagvs.com mail adresimiz aracılığıyla da sorularını yetkililerimize yönlendirebilirler.

Pakistan Vizesi, Davet Mektubu

Turistik, ticari ve aile ziyareti amaçlı seyahatlerinizin tümünde Pakistan’dan davetiye temin etmeniz gerekmektedir. Turistik ve aile ziyareti amaçlı seyahatlerinizde temin edeceğiniz davetiye, gönderen kişinin Pakistan kimlik kartı veya pasaport fotokopisi ile birlikte sunulmalıdır.Ticari amaçlı seyahatlerinizde ibraz edeceğiniz davetiye Pakistan ticaret odası tarafından tasdiklenmiş olmalıdır.  

Davetiye olmaksızın yapılan başvurular işleme alınmamatadır. Davetiyenizin belirlenen formata uygun olup olmadığının denetlenebilmesi için önkontrol amaçlı help@eagvs.com adresimize göndermenizi rica ederiz.

Adım Adım Pakistan Vizesi

1) Bizi arayın. Pakistan’a gerçekleştireceğiniz seyahatinizin detaylarını bizimle paylaşın. Size en kısa sürede seyahatinizin kapsamına uygun olarak düzenlenmiş, evrak listesi ve güncel Pakistan vize ücret bilgisini içerir bir bilgilendirme e-maili ileteceğiz.

2) Tarafınıza yönlendirilen e-mailde yer alan evrakları eksiksiz ve belirtilen açıklamaları göz önünde bulundurarak hazırlayın ve evraklarınızı merkez ofisimize kargo ile gönderin.

3) Evraklarınızı teslim aldığımızda, kontrolünü yapmakta ve evraklarda bir eksiklik söz konusu değilse, başvurunuzu vakit kaybetmeden tamamlamaktayız.

4) Başvurunuzu yaptıktan sonra ortalama 3 iş günü içerisinde, başvurunuz neticelenecektir.

İşlemden çıkan pasaportunuzu ilgili birimden teslim alarak, ikamet adresinize kargo ile göndermekteyiz. Dileyen yolcularımız pasaportlarını ofisimizi ziyaret ederek de teslim alabilirler.

Pakistan Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Pakistan vize başvuruları ortalama 3 iş günü içinde sonuçlanmaktadır. “3 iş günü” evraklarınızın ofisimize ulaşması ile vizenizin çıkması arasında geçen süreyi ifade etmektedir. Kargoda 1-2 gün gecikme yaşanabilmektedir. Eksiksizce ve belirtien formatlara uygun olarak hazırlanmış evrakları ofisimize kargo ile veya ofisimizi şahsen ziyaret ederek iletirseniz, başvurunuzu tamamlamaktayız. İşlemden çıkan pasaportunuzu belirtmiş olduğunuz adresinize kargo/kurye ile iletmekteyiz. Dilerseniz ofisimizden de pasaportunuzu teslim alabilirsiniz.

Pakistan vizesine dair ayrıntılı bilgi ve vize başvuru talebiniz için çağrı merkezimizi arayabilir veya help@eagvs.com adresimiz üzerinden bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi yolculuklar dileriz.