Pakistan Vizesi Başvuru Merkezleri

Euroasia GVS'nin Türkiye'nin farklı bölgelerinde ofisleri bulunmaktadır. İkamet ettiğiniz ile en yakın vize servisimiz aracılığıyla Pakistan vize işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Güncel Pakistan vize ücret bilgisini ve detaylı başvuru evrak listesini içeren bilgi e-mailini çağrı merkezimizi arayarak talep edebilirsiniz.

Pakistan Vizesi İstanbul

İstanbul ve çevre illerde ikamet ediyorsanız, Pakistan vize işlemlerinizi İstanbul merkez ofisimiz üzerinden tamamlayabilirsiniz. İstanbul ofisimiz iletişim bilgilerini Pakistan Vizesi İstanbul sayfamızdan görüntüleyebilirsiniz. Pakistan ile Türkiye arasında vize muafiyeti anlaşmasıyoktur. Pakistan için kapı vize uygulaması da bulunmamaktadır. Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahipleri ülkeye yapacakları seyahat öncesinde Türkiye’den vize işlemlerini tamamlamalıdırlar. 

Pakistan vize başvurularınızda en önemli aşama, evrakların eksiksiz ve Pakistan diplomatik temsilciliklerinin belirlediği yönergelere uygun şekillerde hazırlanmasıdır.  Pakistan vize başvurularında en önemli belgelerden biri davet mektubudur. Ülkede faaliyet gösteren bir turizm şirketinden alınmış noter onaylı davet mektubu başvuru dosyasına eklenmelidir. Davet sahibi belgeye ek olarak pasaport veya kimlik fotokopisini de eklemelidir.  Davet mektubunda seyahatin amacı net olarak belirtilmelidir. Başvuru sahibi turistik bir tura katılacaksa tur bilgileri ve turun kapsamı davet belgesinde bulunmalıdır.


İstanbul’da ikamet ediyorsanız evraklarınızı İstanbul merkez ofisimizi şahsen ziyaret ederek ulaştırmanız veya kargo/kurye ile iletmeniz yeterli olacaktır.

Pakistan Vizesi Ankara


Ankara ve çevre illerde (Eskişehir, Konya, Kayseri, Sivas...) ikamet ediyorsanız Ankara vize servisimiz aracılığıyla Pakistan vize işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ankara ofisimizi şahsen ziyaret  ederek evraklarınızı teslim edebileceğiniz gibi Pakistan vize işlemlerinizde, başvuru sahibinin şahsen bulunma zorunluluğu bulunmamasına binaen evraklarınızı kargo/kurye ile de ofisimize iletebilirsiniz. 
Ankara ofisimiz iletişim bilgilerine Pakistan vizesi Ankara sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Pakistan vize başvurularında en önemli belgelerden biri davet mektubudur. Pakistan diplomatik temsilcilikleri turistik vize başvuruları dahil, tüm kısa süreli seyahatler için davet mektubu talep etmektedir. 
Davet mektubu, vize başvuru formu ve beyan edilmesi zorunlu diğer başvuru belgeleri hakkında detaylı bilgiyi çağrı merkezimize bağlanarak alabilirsiniz. 

Vize başvurularında değerlendirme ve sonuçlandırma yetkisi tamamen Pakistan Büyükelçiliğine ve Pakistan Başkonsolosluğuna aittir. Fakat bu iki temsilciliğin de görev alanı sınırlaması ve randevu gününde, başvuru sahibinin şahsen bulunma zorunluluğu bulunmamaktadır. 


İkamet ettiğiniz ilden evraklarınızı ikamet bölgenize en yakın Euroasia GVS ofisimize göndererek işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. 

Pakistan Vizesi İzmir


İzmir ve çevre illerde (Muğla, Manisa, Aydın, Denizli, Uşak...) ikamet ediyorsanız vize işlemlerinizi Euroasia GVS İzmir ofisi aracılığıyla tamamlayabilirsiniz. İzmir ofisimiz iletişim bilgilerini Pakistan Vizesi İzmir sayfasından görüntüleyebilirsiniz. 

Pakistan vize başvurularında, başvuru sahibinin şahsen başvuru merkezinde bulunma zorunluluğu yoktur. Bu nedenle ikamet bölgenizden ofisimize evraklarınızı kargo/kurye iletmeniz halinde işlemlerinizi başlatmaktayız. Evraklarınızı teslim aldıktan sonra kontrollerini sağlamakta, evraklarınızda herhangi bir yanlışlık veya eksiklik olması durumunda sizi bilgilendirmekteyiz. Vize başvuru talebinizi help@eagvs.com mail adresimize de iletebilirsiniz. Vize başvuruları Ankara Büyükelçiliği veya İstanbul Başkonsolosluğu üzerinden tamamlanmaktadır. Ankara ve İstanbul dışından yapılan başvurularda, kargoda geçen süreden dolayı işlemler uzayabilmektedir. 

Pakistan Vizesi Bursa

Bursa ve çevre illerde (Bursa, Balıkesir, Bilecik, Kocaeli...) ikamet ediyorsanız, vize işlemlerinizi Euroasia GVS Bursa ofisimiz aracılığıyla tamamlayabilirsiniz. Bursa ofisi iletişim bilgilerini Pakistan Vizesi Bursa sayfasından görüntüleyebilirsiniz. 

Pakistan vize işlemlerinde başvuru sahibinin şahsen başvuru merkezinde bulunma zorunluluğu yoktur. Bu nedenle ikamet ettiğiniz ilden, ikamet bölgenize en yakın ofisimize evraklarınızı kargo/kurye ile iletmeniz halinde işlemlerinizi başlatmaktayız.  Pakistan vize başvuruları Türkiye’de diplomatik yetkiye sahip iki temsilcilik; Pakistan Büyükelçiliği ve Pakistan Başkonsolosluğu tarafından değerlendirilmektedir. Bu nedenle İstanbul ve Ankata dışından yapılan başvurularda işlem süresi 1-2 gün uzayabilmektedir. 

Pakistan Vizesi Antalya


Antalya ve çevre illerde (Mersin, Adana, Hatay, Isparta...) ikamet ediyorsanız, Pakistan vize başvurunuzu Euroasia GVS Antalya ofisimiz aracılığıyla tamamlayabilirsiniz. Antalya ofisimiz iletişim bilgilerini Pakistan vizesi Antalya sayfasından görüntüleyebilirsiniz.   Pakistan’a yapacağınız kısa süreli seyahatlerins tümünde ülkeden davet mektubu temin etmeniz gerekmektedir. Davetiye mektubu olmaksızın yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır. Davetiye formatı ve beyan edilmesi gereken diğer zorunlu evraklar hakkında detaylı bilgiyi yetkililerimizden alabilirsiniz. 

Pakistan Vizesi Gaziantep 

Gaziantep ve çevre illerde (Şanlıurfa, Mardin, Batman, Diyarbakır, Adıyaman, Kilis, Şırnak...) ikamet ediyorsanız, Pakistan vize başvurunuzu Euroasia GVS Gaziantep ofisimiz aracılığıyla tamamlayabilirsiniz. Gaziantep ofisimiz iletişim bilgilerine, Pakistan Vizesi Gaziantep sayfasımızdan ulaşabilirsiniz. 

Pakistan Devleti’nin Türkiye’de Ankara Büyükelçiliği ve İstanbul Başkonsolosluğu olmak üzere iki tane diplomatik yetkiye sahip temsilciliği bulunmaktadır. Bu nedenle İstanbul ve Ankara dışından yapılan başvurularda evrakların temsilciliklere iletilmesi nedeniyle 1-2 gecikme yaşanabilmektedir. 

Turistik, ticari ve aile ziyareti gibi tüm kısa süreli seyahatlerde davet mektubu temin edilmelidir. Turistik seyahatlerle, ticari seyahatlerde temin edilmesi gereken davet mektubu formatı farklıdır. Ayrıntılı bilgiyi çağrı merkezimize bağlanarak yetkililerimizden alabilirsiniz. 

Pakistan Vizesi Edirne


Edirne ve çevre illerde (Tekirdağ, Kırklareli) ikamet ediyorsanız, vize işlemlerinizi Edirne ofisimiz üzerinden tamamlayabilirsiniz. Edirne ofisimiz iletişim bilgilerine Pakistan Vizesi Edirne sayfasından ulaşabilirsiniz. İstanbul ve Ankara dışından yapılan başvurularda kargoda geçen süreden dolayı 1-2 gün gecikme yaşabilmektedir. 

Turistik amaçlı seyahatler de dahil olmak üzere Pakistan’a gerçekleştireceğiniz seyahatlerin tümü için davet mektubu temin etmeniz gerekmektedir. Davet mektubu ve beyan edilmesi gereken diğer başvuru evrakları hakkında ayrıntılı bilgiyi çağrı merkezimize bağlanarak alabilirsiniz. 


Türkiye’nin hangi şehrinde ikamet ediyor olursanız olun evraklarınızı size en yakın ofisimize gönderdiğiniz halinde Pakistan vizesi başvurunuzu gerçekleştiriyoruz. Detaylı bilgiyi çağrı merkezimizden alınız.