Pakistan Çift Girişli Ticari Vize

Çift girişli Pakistan vizesi ücretini öğrenmek için çağrı merkezimize bağlanarak, güncel vize ücret bilgisini de içerir e-mail talebinde bulunabilirsiniz. Seyahat amacınızı ve mesleksel durumunuzu bizimle paylaşarak size özel evrak listesi talep edebilirsiniz.

Pakistan ticari vize başvuruları 3 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır.

Pakistan ticari vize başvurularınızda kargo ve kurye hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Aşağıda belirttiğimiz evrakları adresimize ulaştırmanız, vize başvurunuzu tamamlamamız için yeterli olacaktır.

Çift girişli Pakistan ticari vize başvurusu için vize servisimize ulaştırılması gereken evrak listesi aşağıdaki gibidir:

1.Pasaport

Seyahat sonrası en az 6 ay geçerliliği bulunan pasaporta ek olarak pasaportun ilk sayfasının fotokopisi ve varsa başvuru sahibinin önceki vizelerinin fotokopileri de beyan edilmelidir.

2. 2 adet fotoğraf

Beyaz fonlu,  3,5 x 4,5 ebatlarında güncel iki adet fotoğraf

4. İş Yeri Yazısı

Şirketin antetli kağıdına İngilizce olarak, Türkiye’de bağlı çalışılan şirket yetkilisi tarafından şahsen Pakistan Konsolosluğuna hitaben yazılacak dilekçe ıslak imzalı ve kaşeli olarak ibraz edilmelidir. Ticari seyahatin kapsamına ayrıntılı olarak yer verilmeli, çalışanın Pakistan seyahati süresince izinli olduğu tarihlere dilekçede yer verilmeldir.

5. Banka hesap özeti

En az 5.000 TL bakiyesi olan ve en az son 3 aylık hareket bilgisini içeren hesap özeti, kaşe ve imzalı olmalı; bankanın imza sirküleri ile birlikte beyan edilmelidir.

6. Davetiye

Ticari vize başvurusunda davetiye, Pakistan Ticaret  Odası tarafından onaylı olmalıdır.

7. Pakistan vize başvuru formu

Vize başvuru formu büyük harflerle ve İngilizce olarak doldurulmalıdır. Vize başvuru formunun doldurulması hususunda yetkililerimizden destek talebinde bulunabilir, bu konuyu yetkililerimizin çalışma alanına bırakabilirsiniz.  İlgili sayfamızdan başvuru formunu PDF formatında indirerek, İngilizce olarak doldurabilirsiniz.

8. Varsa Pakistan’da faaliyet gösteren şirketle iş ilişkisini kanıtlayacak faturalar, ihracat-İthalat  yapıldığını ilişkin belgeler

9. Güncel Şirket Evrakları

- Faaliyet  Belgesi

-Sicil Gazate

-Vergi Levhası

-İmza Sirküleri

(!) Pakistan’a yapacağınız seyahatlerde otel ve uçak rezervasyonunuzu sizin adınıza yapmaktayız.

(!) Türkiye’den başvuru yapan yabancı başvuru sahipleri, Türkiye ikamet izin fotokopilerini de sunmalıdırlar.

Pakistan ticari vizesi

 

> Pakistan içi kapı vize uygulaması bulunmamaktadır. Seyahatinizden 7 gün önce ikamet bölgenize en yakın Euroasia GVS ofisimize başvuru yapmanız halinde vize işlemlerinizi başlatmaktayız.

> Ticari vizeler ileri bir tarihten itibaren başlamamaktadır, vizelerin geçerliliği işlemden çıktığı gün geçerlilik kazanmaktadır.

> Tek girişli Pakistan vizeleri istisnai durumlar dışında 90 gün içinde 30 gün kalışlı olaran düzenlenmektedir.

> Acil Pakistan ticari vize başvurularınız için bizi bilgilendirebilirsiniz.

Pakistan ticari vize başvuru süreci hakkında tüm sorularınızı çağrı merkezi yetkilimize yöneltebilirsiniz.