Pakistan Vizesi Bursa

 

 

pakistan vizesiPakistan Vize Başvuru Merkezi Bursa

Telefon: (224) 322 20 25  
E-posta: help@eagvs.com

Pakistan Vize İşlemleri Bursa


Değerli yolcularımız, Pakistan vize işlemlerinize başlamadan önce sayfamızı dikkatle incelemenizi tavsiye ederiz. Bursa’dan vize başvurusunda bulunmak için Pakistan turistik ve ticari vize başlıkları altında yer alan evrakları eksiksiz olarak hazırlayarak Bursa ofisimize şahsen veya İstanbul merkez ofisimize iletmeniz yeterli olacaktır. Pakistan diplomatik temsilciliklerinin Türkiye’de yetki alanı sınırlaması yoktur. Bu nedenle Türkiye'nin farklı bölgelerinden yapılan vize başvuruları tek bir merkezden yürütülebilmektedir. Ayrıca Pakistan vize işlemleri süresince, başvuru sahibinin şahsen bulunma zorunluluğu bulunmamaktadır. Bu nedenle evraklarınızı kargo ile göndermeniz işlemlerinizi tamamlamamız için yeterli olacaktır.

Pakistan vize başvurusu için gerekli evraklar, vize başvuru formu, davetiye formatı  ve Pakistan vize ücreti başta olmak üzere Pakistan vizesine dair merak ettiğiniz her şeyi çağrı merkezimize bağlanarak yetkililerimize sorabilirsiniz. Dileyen yolcularımız, help@eagvs.com mail adresimiz aracılığıyla da sorularını yönlendirebilirler. 


Pakistan Vize Başvurularında Davetiye Zorunlu Mudur?

Turistik amaçlı seyahatlerde dahil olmak üzere Pakistan’a gerçekleştireceğiniz seyahatlerin tümünde davet mektubu beyan etmeniz gerekmektedir. Turistik ve aile ziyareti amaçlı seyahatlerinizde davetiye, Pakistan noter onaylı, davetiye gönderen kişinin Pakistan kimlik kartı veya pasaport fotokopisi ile birlikte beyan edilmelidir. Ticari amaçlı seyahatlerinizde ibraz edeceğiniz davetiye Pakistan ticaret odası onaylı olmalıdır. 
Davet mektubu olmaksızın yapılan başvurular işleme alınmamaktadır. Davet mektubunuzu başvurudan önce önkontrol amaçlı help@eagvs.com adresimize iletmenizi rica ederiz. Davetiyenin formata uygun olup olmadığı konusunda yetkililerimiz sizi bilgilendireceklerdir. 


Adım Adım Pakistan Vizesi

1) Çağrı merkezimizi arayın. Pakistan’a gerçekleştireceğiniz seyahatin amacını, seyahat süresini, davetiyeye sahip olup olmadığınız bilgisini yetkililerimize iletin. Size en kısa sürede seyahatinizin kapsamına uygun detaylı evrak listesi ve güncel Pakistan vize ücret bilgisini içerir bir bilgilendirme e-maili yönlendireceğiz.
2) Tarafınıza yönlendirilen e-mailde yer alan evrakları eksiksiz ve uyarıları göz önünde bulundurarak hazırlayın ve evraklarınızı merkez ofisimize kargo ile gönderin.
3) Evraklarınızı teslim aldığımızda, kontrolünü sağlamakta ve  evraklarda bir eksiklik söz konusu değilse, başvurunuzu vakit kaybetmeden yapmaktayız.
4) Başvurunuzu yaptıktan sonra ortalama 3 iş günü içerisinde, başvurunuz neticelenecektir. 
*İşlemden çıkan pasaportunuzu ilgili birimden teslim alarak, ikamet adresinize kargo ile göndermekteyiz. Dileyen yolcularımız pasaportlarını ofisimizi ziyaret ederek de teslim alabilirler. 

Pakistan Vizesi Sonuçlanma Süresi

Pakistan vize başvuruları 3 iş gününde sonuçlanmaktadır. “3 iş günü” evraklarınızın ofisimize ulaşması ve pasaportun konsolosluk tarafından işlemden çıkarılması arasında geçen süreyi ifade etmektedir. Eksiksizce ve belirtien formatlara uygun olarak hazırlanmış evrakları ofisimize kargo ile veya ofisimizi şahsen  ziyaret ederek iletirseniz başvurunuzu tamamlamaktayız. İşlemden çıkan pasaportunuzu belirtmiş olduğunuz adresinize kargo/kurye ile göndermekteyiz. Dilerseniz ofisimizden de pasaportunuzu teslim alabilirsiniz. 


Pakistan vizesine dair ayrıntılı bilgi ve başvuru talebiniz için çağrı merkezimizi arayabilir veya help@eagvs.com adresimiz üzerinden bilgi talebinde bulunabilirsiniz. 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi yolculuklar dileriz.