Pakistan Vizesi Ankara

 

 

pakistan vizesi ankara

Pakistan Vize Bbaşvuru Merkezi/ Ankara

Adres: Kazım Özalp Mah. Kuleli Sok. No: 89/6 GOP / ANKARA
Telefon: +90 (312) 963 30 23
E-posta: help@eagvs.com

Pakistan Vize İşlemleri Ankara


Değerli ziyaretçimiz, Pakistan vizesi başvurularınızdan önce sayfamızı dikkatle incelemenizi tavsiye ederiz. 

Pakistan diplomatik otoritelerinin Türkiye’de bölge ayrımı yoktur. Bu sebeple vize işlemleri tek bir merkezden yürütülebilmektedir. Ayrıca Pakistan vizesi başvuru gününde, başvuru sahibinin şahsen bulunma zorunluluğu yoktur. Bu nedenle hangi ilde ikamet ederseniz edin evraklarınızı Euroasia GVS Ankara ofisimize kargo ile iletmeniz halinde işlemlerinizi başlatmaktayız. 


Pakistan vize işlemleri, güncel vize ücreti, gerekli evraklari vize formu, davetiye formatı başta olmak üzere Pakistan vizesine dair merak ettiklerinizi çağrı merkezi yetkililerimize sorabilirsiniz. Dileyen ziyaretçilerimiz help@eagvs.com mail adresimiz aracılığıyla da sorularını yönlendirebilir. 


Ankara’dan viza başvurusunda bulunmak için turistik, ticari ve ziyaret vizesi kategorilerindeki evrakları eksiksiz olarak hazırlayarak Ankara ofisimize iletmeniz yeterli olacaktır.  Pakistan’a gerçekleştireceğiniz seyahatlerin tümünde davet mektubu temin etmeniz gerekmektedir. Turistik ve ziyaret amaçlı seyahatlerinizde davetiye, Pakistan noter onaylı, davetiye gönderen kişinin Pakistan pasaportu ve kimlik kartı fotokopisi ile birlikte beyan edilmelidir. Ankara’daki Pakistan Büyükelçiliği davet mektubu olmaksızın yapılan başvuruları işleme almamaktadır. Davetiyenizi başvurudan önce, önkontrol amaçlı help@eagvs.com adresimize göndermenizi rica ederiz. Yetkililerimiz davetiyenizin formata uygunluğu konusunda sizi bilgilendireceklerdir.

Adım Adım Pakistan Vizesi
1) Bizi arayın. Pakistan’ seyahatinizin amacını, seyahat aralığını, davetiyeye sahip olup olmadığınız bilgisini yetkilimize iletin. Yetkilimiz size en kısa sürede durumunuza uygun detaylı evrak listesi ve güncel Pakistan vize ücret bilgisini içerir bir bilgilendirme e-maili yönlendirecektir. 
2) Tarafınıza yönlendirilen e-mailinde belirtilen evrakları eksiksiz ve uyarıları göz önünde bulundurarak hazırlayın ve evraklarınızı Ankara ofisimize kargo ile gönderin.
3) Evraklarınız ofisimize ulaştığında, kontrolünü sağlamakta ve  evraklarda bir eksiklik yoksa başvurunuzu vakit kaybetmeden tamamlamaktayız.
4) Başvuruyu yapmamıza takiben ortalama 3 iş günü içerisinde vize başvurunuz sonuçlanacaktır.
 *İşlemden çıkan pasaportunuzu ilgili birimden teslim alarak, adresinize kargo ile göndermekteyiz. Dileyen yolcularımız pasaportlarını İstanbul merkez ofisimizi ziyaret ederek de teslim alabilirler. 

Pakistan Vizesi Kaç Günde Çıkar


Pakistan vize işlemleri ortalama olarak 3 iş gününde sonuçlanmaktadır. Eksiksizce ve belirtien formatlara uygun olarak hazırlanmış evrakları ofisimize kargo ile veya ofisimizi şahsen  ziyaret ederek iletirseniz başvurunuzu tamamlamaktayız. Ortalama 3 iş günü içinde işlemden çıkacak pasaportunuzu belirtmiş olduğunuz adresinize kargo ile göndermekteyiz. Dilerseniz  Ankara ofisimizden de pasaportunuzu teslim alabilirsiniz. 
Detaylı bilgi ve başvuru talebiniz için çağrı merkezimizi arayabilir veya help@eagvs.com adresimiz üzerinden bilgi talebinde bulunabilirsiniz. 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi yolculuklar dileriz.