Pakistan vizesi İstanbul

 

 

pakistan vizesi istanbulPakistan Vize Başvuru  Merkezi/ İSTANBUL - Beşiktaş

Adres: Adnan Saygun Cad. Körkadı Sok. Turizm Sitesi 6.Blok Daire:4 Ulus- Beşiktaş/ İSTANBUL
Telefon: +90 (212) 700 28 04
E-posta: help@eagvs.com

 

Pakistan Vize İşlemleri İstanbul

Değerli yolcumuz, Pakistan vizesi başvurularınızdan önce sayfamızı dikkatle incelemenizi tavsiye ederiz.  Pakistan Konsolosluğunun bölge ayrımı olmadığı gibi, şahsen başvuru zorunluluğu da yoktur. Hangi ilde ikamet ederseniz edin evraklarınızı eksiksiz bir şekilde İstanbul ofisimize posta ile iletmeniz halinde işlemlerinizi başlatmaktayız. 


Pakistan vize başvurusu, vize ücreti, gerekli evraklar, vize başvuru formu, davetiye formatı hakkındaki sorularınızı çağrı merkezimizi arayarak, yetkilimize yönlendirebilirsiniz. Dilerseniz help@eagvs.com mail adresimiz üzerinde bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Yetkilimiz size en kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır.  

Pakistan vizesine İstanbul’dan başvurmak için seyahat amacınıza uygun kategorideki evrakları hazırlayarak ofisimize iletmeniz yeterli olacaktır.
İstanbul’da ikamet ediyorsanız çağrı merkezimize bağlanarak detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Pakistan’a turistik, ticari veya aile ziyareti amacıyla gerçekleştireceğiniz seyahatlerin tümünde davet mektubu temin etmeniz gerekmektedir. Pakistan Büyükelçikliği davet mektubu olmaksızın yapılan başvuruları işleme almamaktadır. Davetiyenizin elçiliğin belirlediği formata uygunluğunun belirlenebilmesi için help@eagvs.com adresimize mail olarak iletebilirsiniz. Davetiyenizin formata uygun olup olmadığı konusunda yetkililerimiz sizi bilgilendirecektir. 


Adım Adım Pakistan Vizesi
1) Çağrı Merkezimize bağlanın. Pakistan’a gerçekleştireceğiniz seyahatin amacını, süresini, davetiyeye sahip olup olmadığınız bilgisini  yetkilimizle paylaşın. Yetkilimiz size durumunuza uygun detaylı evrak listesi ve güncel Pakistan vize ücretini içerir bir bilgilendirme e-maili yönlendirecektir. 
2) Tarafınıza yönlendirilecek bilgi e-mailinde belirtilen evrakları eksiksiz ve açıklamaları dikkate alarak hazırlayın ve evraklarınızı İstanbul merkez ofisimize kargo ile gönderin.
3) Evraklarınızı teslim aldığımızda kontrolünü sağlamakta ve  evraklarda bir eksiklik yoksa başvurunuzu  vakit kaybetmeden yapmaktayız. 
4) Başvuruyu yapmamıza takiben ortalama 3 iş günü içerisinde vize başvurunuz neticelenecektir.

Pasaportunuzu yetkili birimden teslim alarak, adresinize kargo ile göndermekteyiz. Dileyen yolcularımız pasaportlarını İstanbul merkez ofisimizi ziyaret ederek de teslim alabilirler. 

Pakistan Vizesi Sonuçlanma Süresi

Pakistan vizesi başvuruları ortalama olarak 3 iş gününde sonuçlanmaktadır. Eksiksizce ve belirtien açıklamalara  uygun olarak hazırlanmış evrakları İstanbul ofisimize iletirseniz başvurunuzu tamamlamaktayız. Ortalama 3 iş günü sonra işlemden çıkan pasaportunuzu belirtmiş olduğunuz adresinize kargı ile göndermekteyiz.


Güncel bilgi ve başvuru talebiniz için çağrı merkezimizi arayabilir veya help@eagvs.com adresimiz üzerinden bilgi talebinde bulunabilirsiniz. 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi yolculuklar dileriz.